




Надувний матрац цієї моделі відноситься до серії Queen. Велюровий матрац, подвійний, з підголівником, виготовлений з високоякісного полівінілхлориду з наступними параметрами:
- висота з підголівником - 30 см,
- ширина - 152 см;
- довжина - 203 см,
- висота - 25 см,
- щільність – 0,50 мм.
Конструкція виробу поздовжня, вертикально-балка Fiber-Tech. Максимальне навантаження, необхідна виробнику - 273 кг.
Для покриття поверхні використовується флокірований матеріал. Цей вид покриття поєднує в собі практичність гнучкого покриття з протиковзкими властивостями, відрізняється зносостійкістю і гіпоалергенністю. Товщина покриття становить - 0, 38 мм. У матраці є клапан 3 в 1.
У здутому стані ліжко не займає багато місця, її зручно зберігати в шафі або на балконі, її вага всього 4,55 кг., Обсяг - 0, 014 м. куб. м У комплект входить сумка-чохол для зберігання і перенесення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 152 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Высота | 25 мм |
| Вес | 4.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество мест матраса | двомісні |
| Количество воздушных клапанов | Матрац має клапан 3 в 1 |
| Вес | 4.55 кг |
- Цена: 1 028 ₴

