


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надувний матрац цієї моделі відноситься до серії Full. Матрац на півтора сидіння, з підголівником з якісного полівінілхлориду з наступними параметрами:
- висота з підголівником - 30 см,
- ширина - 137 см;
- довжина - 191 см,
- висота -25 см,
- щільність – 0,50 мм.
Конструкція виробу поздовжня, вертикально-балка Fiber-Tech.
Для покриття поверхні використовується флокірований матеріал. Цей вид покриття поєднує в собі практичність гнучкого покриття з протиковзкими властивостями, відрізняється зносостійкістю і гіпоалергенністю. Товщина покриття становить - 0, 38 мм. Максимальне навантаження, передбачене виробником - 170 кг.
Матрац має клапан 3 в 1.
У здутому стані ліжко не займає багато місця, її зручно зберігати в шафі або на балконі, вага всього 3,3 кг, обсяг - 0,011 м.куб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | полуторный |
| Цвет | Черный |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 170 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 137 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Высота | 25 мм |
| Вес | 3.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество воздушных клапанов | Матрац має клапан 3 в 1 |
| Вес | 3.3 кг |
- Цена: 919 ₴

