




Описание
Характеристики
Информация для заказа
ІГРОВИЙ ЦЕНТР "Конфетное веселье" 1,70 м x 1,68 м x 1,22 м у надутому стані - Посадковий килимок для додаткового прокладання - Містить водну гірку, розпилювач, рейки для м'ячів, гру для метання м'ячів 6 м'ячів - Місткість на висоті 6 дюймів (15 см) від стіни: 44 галони (165 л) - Вініл 11ga (0,28 мм) - Зливний корок - Ремонтна латочка - Коробка з полицею - Максимальна вага 120 фунтів (54 кг)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Максимальный вес | 100 кг |
| Материал | Винил |
| Цвет | Голубой |
| Диаметр | 1700 мм |
| Длина | 1700 мм |
| Ширина | 1680 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 1 799 ₴



