



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий басейн Intex 56452 "Океан"
Intex 56452 "Океан" - це чудовий каркасний басейн для дітей від 3 років. Він стане чудовим місцем для купання та ігор у літній сезон.
Переваги басейну:
- Яскравий дизайн з зображеннями дна океану та його мешканців, який приверне увагу дитини.
- Проста установка без використання додаткових інструментів.
- Міцний каркас з ПВХ та вінілове дно.
- Вмістимий (958 літрів при заповненні на 80%), що дозволяє купатися кільком дітям одночасно.
Особливості басейну:
- Форма: кругла
- Розмір: 183x38 см
- Об'єм: 958 л
- Вага: 2,2 кг
- Матеріал: ПВХ, вініл
- Вік: від 3 років
У даній моделі відсутній клапан для зливу води та можливість підключення фільтр-насоса.
Басейн Intex 56452 "Океан" - це чудовий подарунок для вашої дитини, який подарує їй багато веселих та незабутніх моментів у літню пору року.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Объем | 958 л |
| Диаметр | 183 см |
| Высота | 38 см |
| Вес | 2.2 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 739 ₴

