


Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТАНК 3886 А це радіокерована іграшка у вигляді танка. Вона має довжину 25 см, ширину 9,5 см і висоту 10 см. Танк працює від акумулятора, який входить до комплекту. Танк також може стріляти кулями, які також входять до комплекту. Пульт керування працює від 4 батарейок типу АА, які не входять до комплекту. Танк поставляється в картонній коробці розміром 31 см x 15 см x 12,5 см.
Характеристики:
- Розмір танка (з дулом): 25-9,5-10 см
- Живлення: акумулятор (в комплекті)
- Стрільба: кулями (пулі в комплекті)
- Пульт керування: від 4 батарейок АА (не входять до комплекту)
- Розмір коробки: 31-15-12,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип модели | Танк |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Масштаб модели | 1:24 |
| Лицензионная модель | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Радиус действия | 10 м |
| Двигатель | Электрический |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Материал | Пластик |
| Тип | Танк |
| Характеристики аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 500 г |
- Цена: 801 ₴

